Ogólnopolskie Rejsy Dziennikarzy to jedna z najstarszych imprez dziennikarskich w Polsce. Odbywają się od 1994 roku i za każdym razem gromadzą ok. 120 czołowych dziennikarzy prasy, radia, telewizji, agencji i portali informacyjnych z różnych części Polski. Przez kilka dni mają oni szansę spotkania na morzu, z dala od konferencji prasowych, oficjalnych imprez i pokoi redakcyjnych, bez dzwoniących bez przerwy telefonów i codziennej redakcyjnej „nerwówki”. Uczestników rejsu zaprasza kapituła, złożona z najstarszych stażem rejsowiczów-dziennikarzy.

Przy organizacji poszczególnych edycji współpracują z nami ambasady odwiedzanych państw, władze portów i miast, które odwiedzamy a także MSZ i nasze placówki dyplomatyczne.

Zimowiska Dziennikarzy są organizowane od 2013 roku i pozwalają ponad 80 dziennikarzom spędzić bardzo aktywnie tydzień. Partnerami Zimowisko obok sponsorów są także ośrodki narciarskie i producenci sprzętu sportowego.

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The user has not authorized application 1332798716823516.
Type: OAuthException

Dziś 10 rocznica śmierci kpt. ż.w. Leszka Wiktorowicza, budowniczego i przez ponad 20 lat komendanta Dar Młodzieży, wychowawcy pokoleń polskich marynarzy, dowódcy w wyprawie Darem dookoła świata wokół trzech przylądków: Dobrej Nadziei, Leeuwin i Horn w latach 1987-88. ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Informacje na temat #ZimowiskoDziennikarzy ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

09/03/20

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

Rozpoczynamy #ZimowiskoDziennikarzy 2020. Ponownie lecimy do Sierra Nevada.
Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom: British American Tobacco Polska, KGHM to my, PKN ORLEN i #providentpolska.
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Za 2 dni ruszamy w XXI #rejsdziennikarzy.
To wyjątkowy rok, bo niecały miesiąc temu minęło dokładnie 25 lat od wypłynięcia na pokładzie ORP Iskra w pierwszy Rejs Dziennikarzy.
Dziękujemy naszym tegorocznym partnerom za wsparcie
KGHM to my PKN ORLEN i Grupa PGE
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Dokładnie 25 lat temu, w dniach 18-20 października 1994 odbył się pierwszy Rejs Dziennikarzy. Gościliśmy na pokładzie ORP "Iskra" dowodzonego przez kmdr por. Czesława Dyrcza, (obecnie kontradmirał). W pierwszym rejsie wzięło udział 40 dziennikarzy.. We wszystkich rejsach przez 25 lat, na rożnych statkach, w tym najwięcej na Dar Młodzieży pod komendą kpt. Leszka Wiktorowicza, wzięło udział ponad 1000 dziennikarzy. Z tej wielkiej grupy tylko dwóm osobom udało się uczestniczyć we wszystkich rejsach.
#RejsDziennikarzy Marynarka Wojenna RP Gdynia Uniwersytet Morski w Gdyni
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

18/03/19

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

VII #ZimowiskoDziennikarzy bardzo udane. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym tak się działo: uczestnikom, sponsorom, partnerom i regionowi #sierranevada. ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

12/03/19

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

Jest pięknie!!!
#ZimowiskoDziennikarzy
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku