Ogólnopolskie Rejsy Dziennikarzy to jedna z najstarszych imprez dziennikarskich w Polsce. Odbywają się od 1994 roku i za każdym razem gromadzą ok. 120 czołowych dziennikarzy prasy, radia, telewizji, agencji i portali informacyjnych z różnych części Polski. Przez kilka dni mają oni szansę spotkania na morzu, z dala od konferencji prasowych, oficjalnych imprez i pokoi redakcyjnych, bez dzwoniących bez przerwy telefonów i codziennej redakcyjnej „nerwówki”. Uczestników rejsu zaprasza kapituła, złożona z najstarszych stażem rejsowiczów-dziennikarzy.

Przy organizacji poszczególnych edycji współpracują z nami ambasady odwiedzanych państw, władze portów i miast, które odwiedzamy a także MSZ i nasze placówki dyplomatyczne.

Zimowiska Dziennikarzy są organizowane od 2013 roku i pozwalają ponad 80 dziennikarzom spędzić bardzo aktywnie tydzień na początku stycznia. Partnerami Zimowisko obok sponsorów są także ośrodki narciarskie i producenci sprzętu sportowego.

Rejsy i Zimowiska na Facebooku

22/01/18

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

Jak informują nas Wojciech Urbaniak oraz Lukasz Ligocki, który nas odwiedził na Zimowisku, FIS potwierdził, że Mateusz Ligocki po raz 4 pojedzie na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Brawo i trzymamy kciuki! ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

17/01/18

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

Ekipa VI Zimowiska Dziennikarzy
fot. Jacek Marczewski #ZimowiskoDziennikarzy
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

05/01/18

Rejs i Zimowisko Dziennikarzy

Na Chopoku dzis +1C i nie za dużo ludzi.
I pewnie już nie mogą się na nas doczekać!
... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Mamy nadzieję, że spodoba się wam oprawa graficzna najbliższego Zimowiska ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

VI Zimowisko wspierają BAT, PKN Orlen, Provident i TMR ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Warto zapisać sobie takie daty 7-14 stycznia 2018. Mogą się przydać. ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku

Pogrzeb Wojciecha Mroza odbędzie się w sobotę, 22 lipca o 13:00 w Zakopanem. Rozważamy wynajem busa lub autobusu, jeśli zebrałaby się odpowiednia liczba zainteresowanych. Wyjazd bardzo wcześnie rano z centrum Warszawy (np. pl. Bankowy), powrót bezpośrednio po pogrzebie. Orientacyjny koszt przejazdu w obie strony to 150 – 200 zł/osoba (zależy od liczby osób i wielkości busa). Zainteresowanych prosimy o decyzję dziś do godz. 22:00. Prosimy o przemyślane i wiążące deklaracje, bo od nich będzie zależało, czy i jaki środek transportu wybierzemy. Jutro, po znalezieniu przewoźnika i wyliczeniu dokładnego kosztu przejazdu udostępnimy nr konta i poprosimy o jak najszybszą wpłatę (bo za przejazd trzeba firmie zapłacić z góry). Jeśli natomiast będzie nas zbyt mało albo nie znajdziemy wolnego busa (wakacje i weekend), spróbujemy się podzielić się na samochody. ... więcejmniej

Zobacz na Facebooku